VII CURSA CAMÍ DE SIRGA

ABSOLUT FEMENÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 02:40:24
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:26:11
3 Marta Martinez SF 03:26:29
4 Ana Belén Balagué Castells VF 03:34:02
5 Heura Piñol Granadino S23F 03:43:13
6 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:48:24
7 Georgina Oliver Ventura SF 04:00:53
8 Sandra Veà Vila VF 04:27:32
9 Marta Berga Gené VF 04:27:35
10 Trish Mellor MF 04:38:53
11 Marga Abella Calduch SF 04:49:43

ABSOLUT MASCULÍ (A PARTIR DE 21 ANYS)

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:22:45
2 Albert Giné Cid SM 02:25:14
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:32:25
4 Victor Mestre Miro VM 02:32:42
5 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:32:52
6 Mustapha Bassiyd SM 02:33:10
7 Josep Benaiges Margalef SM 02:36:01
8 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:37:07
9 Robert Fontanet Estrada SM 02:39:40
10 Joan Farnos Canalda VM 02:40:31
11 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:43:47
12 Jordi Barrancos Solera VM 02:44:08
13 Xavier Descarrega De La Vega SM 02:44:39
14 Juan Garcia Lopez SM 02:45:15
15 Marc Garcia Cuesta SM 02:46:07
16 Nil Sabate Vidal S23M 02:49:13
17 Roger Maco SM 02:51:10
18 Ruben Astorga Vazquez SM 02:52:25
19 Carlos Tabera Del Pino SM 02:57:56
20 Christian Pellicer Plazas SM 02:58:07
21 Oscar Griño Hernandez SM 02:58:09
22 Miquel Farré Masip SM 02:58:58
23 Sergi Sales Llop VM 03:00:42
24 Oriol Prades Vives SM 03:00:46
25 Jordi Ferras Altes SM 03:00:54
26 Marc Curto Aragones S23M 03:02:01
27 Eugeni Benaiges Torija S23M 03:03:40
28 Salvador Pitarch Griell SM 03:03:54
29 Francesc Lluch Arbona SM 03:05:00
30 David Sans Grau SM 03:06:57
31 Angel Gil Gil S23M 03:09:01
32 Ivan Salvadó Obrero SM 03:10:20
33 Ovidi Garcia SM 03:10:25
34 David Lluch Arbona SM 03:10:43
35 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:10:47
36 Jordi Riera Flores SM 03:11:07
37 Quim Vernet Villagrasa SM 03:11:36
38 Tomàs Sabate Fontanet VM 03:15:37
39 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:17:32
40 Manel Niella SM 03:19:49
41 Emilio Torres Guzman SM 03:20:53
42 Sergi Rubio Girona VM 03:21:05
43 Daniel Beltrán Castellnou SM 03:21:06
44 Óscar Ríos Calvo SM 03:21:09
45 Oriol Güell Villar SM 03:21:11
46 Josep Matamoros Navarro VM 03:23:59
47 Narcís Franch Piñol MM 03:26:34
48 Florenci Sales Vilalta VM 03:26:38
49 Juan Andres Simo Vila SM 03:28:14
50 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:28:18
51 Jordi Escoda Serres SM 03:31:10
52 Ramón Ferrer Casasnovas MM 03:32:39
53 Albert Curto Salvado VM 03:38:30
54 Paul Astudillo Torres SM 03:38:39
55 Josep Maria Medina Mestres VM 03:43:33
56 Rafa Jimenez Navarro VM 03:45:43
57 Jordi Ribes Abella SM 03:47:16
58 Ivan Povill Vidiella SM 03:48:27
59 Xavier Savall Grau VM 03:49:14
60 Oriol Núñez Ollé VM 03:50:17
61 Lluis Gine Castellvi SM 03:55:15
62 Eric Brut Torres MM 03:55:44
63 Manel Pech Solà VM 03:57:26
64 Victor Sancho MM 03:59:20
65 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:03:43
66 Christian Koester VM 04:04:05
67 Josep Maria Brull Farnos MM 04:04:16
68 Josep Solé Poyo SM 04:04:45
69 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:11:09
70 Raul Pallares Lleixa VM 04:13:42
71 Jordi Ramos Lopez SM 04:13:46
72 Santi Caballe Querol VM 04:14:52
73 Josep Lluís Grangé Galindo VM 04:19:29
74 Pablo Mazon Rodriguez SM 04:25:45
75 Alfonso Aragones Cazorla SM 04:36:09

CADET FEMENÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Laia Solé Armora CADF 01:14:44
2 Anna Ferré Navarro CADF 01:36:31
3 Aina Llauradó Burgos CADF 02:04:33

CADET MASCULÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Jordi Vidal Garcia CADM 01:11:17
2 Nil Piñol Granadino CADM 01:16:06
3 Eric Lleti Bertomeu CADM 01:17:22
4 Ramon Beltran Martinez-Aguado CADM 01:20:11

JUNIOR MASCULÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Cristòfol Daudén Esmel JM 03:25:22

SUB23 FEMENÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Heura Piñol Granadino S23F 03:43:13
2 Sandra Vidiella Piñol S23F 03:48:24

SUB23 MASCULÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Nil Sabate Vidal S23M 02:49:13
2 Marc Curto Aragones S23M 03:02:01
3 Eugeni Benaiges Torija S23M 03:03:40
4 Angel Gil Gil S23M 03:09:01

SENIOR FEMENÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ragna Debats SF 02:40:24
2 Eva Cristina Llobat I Gracia SF 03:26:11
3 Marta Martinez SF 03:26:29
4 Georgina Oliver Ventura SF 04:00:53
5 Marga Abella Calduch SF 04:49:43

SENIOR MASCULÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Pere Aurell Bové SM 02:22:45
2 Albert Giné Cid SM 02:25:14
3 Lluisma Mas Cáceres SM 02:32:25
4 Jose Maria Garcia Lopez SM 02:32:52
5 Mustapha Bassiyd SM 02:33:10
6 Josep Benaiges Margalef SM 02:36:01
7 Aleix Arrufat Sanchez SM 02:37:07
8 Robert Fontanet Estrada SM 02:39:40
9 Xavier Descarrega De La Vega SM 02:44:39
10 Juan Garcia Lopez SM 02:45:15
11 Marc Garcia Cuesta SM 02:46:07
12 Roger Maco SM 02:51:10
13 Ruben Astorga Vazquez SM 02:52:25
14 Carlos Tabera Del Pino SM 02:57:56
15 Christian Pellicer Plazas SM 02:58:07
16 Oscar Griño Hernandez SM 02:58:09
17 Miquel Farré Masip SM 02:58:58
18 Oriol Prades Vives SM 03:00:46
19 Jordi Ferras Altes SM 03:00:54
20 Salvador Pitarch Griell SM 03:03:54
21 Francesc Lluch Arbona SM 03:05:00
22 David Sans Grau SM 03:06:57
23 Ivan Salvadó Obrero SM 03:10:20
24 Ovidi Garcia SM 03:10:25
25 David Lluch Arbona SM 03:10:43
26 Jordi Riera Flores SM 03:11:07
27 Quim Vernet Villagrasa SM 03:11:36
28 Jose Antonio Ramiz Serveto SM 03:17:32
29 Manel Niella SM 03:19:49
30 Emilio Torres Guzman SM 03:20:53
31 Daniel Beltrán Castellnou SM 03:21:06
32 Óscar Ríos Calvo SM 03:21:09
33 Oriol Güell Villar SM 03:21:11
34 Juan Andres Simo Vila SM 03:28:14
35 Marc Muñoz Vinaixa SM 03:28:18
36 Jordi Escoda Serres SM 03:31:10
37 Paul Astudillo Torres SM 03:38:39
38 Jordi Ribes Abella SM 03:47:16
39 Ivan Povill Vidiella SM 03:48:27
40 Lluis Gine Castellvi SM 03:55:15
41 Josep Solé Poyo SM 04:04:45
42 Jaume Joan Trilla Faneca SM 04:11:09
43 Jordi Ramos Lopez SM 04:13:46
44 Pablo Mazon Rodriguez SM 04:25:45
45 Alfonso Aragones Cazorla SM 04:36:09

VETERÀ FEMENÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Ana Belén Balagué Castells VF 03:34:02
2 Sandra Veà Vila VF 04:27:32
3 Marta Berga Gené VF 04:27:35

VETERÀ MASCULÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Victor Mestre Miro VM 02:32:42
2 Joan Farnos Canalda VM 02:40:31
3 Victor Hugo Vicente Mauri VM 02:43:47
4 Jordi Barrancos Solera VM 02:44:08
5 Sergi Sales Llop VM 03:00:42
6 Juan Luis Sanz Piñol VM 03:10:47
7 Tomàs Sabate Fontanet VM 03:15:37
8 Sergi Rubio Girona VM 03:21:05
9 Josep Matamoros Navarro VM 03:23:59
10 Florenci Sales Vilalta VM 03:26:38
11 Albert Curto Salvado VM 03:38:30
12 Josep Maria Medina Mestres VM 03:43:33
13 Rafa Jimenez Navarro VM 03:45:43
14 Xavier Savall Grau VM 03:49:14
15 Oriol Núñez Ollé VM 03:50:17
16 Manel Pech Solà VM 03:57:26
17 Christian Koester VM 04:04:05
18 Raul Pallares Lleixa VM 04:13:42
19 Santi Caballe Querol VM 04:14:52
20 Josep Lluís Grangé Galindo VM 04:19:29

MASTER FEMENÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Trish Mellor MF 04:38:53

MASTER MASCULÍ

# Nom i Cognoms Categoria Temps
1 Narcís Franch Piñol MM 03:26:34
2 Ramón Ferrer Casasnovas MM 03:32:39
3 Eric Brut Torres MM 03:55:44
4 Victor Sancho MM 03:59:20
5 Joan Carles Pelegrin Sanchez MM 04:03:43
6 Josep Maria Brull Farnos MM 04:04:16

El nostre lloc web utilitza "cookies" per millorar la seva funcionalitat, recopilar estadístiques anònimes de navegació i integrar-se amb altres serveis. Continuant amb la navegació entenem que accepta el seu ús. Més informació.

ACEPTAR
Aviso de cookies